[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Вітаємо в інтернет-магазині Chichkaтериторії всього органічного, натурального та ексклюзивного!

Бренд Chichka вже багато років працює для Вашого задоволення і тисячі наших клієнтів дарують натхнення завжди викладатись на повну!

У нашому каталозі представлено велику кількість ексклюзивних одиниць натуральної косметики, яка виготовлена за особливими рецептами з використанням фірмових секретів. Саме тому Ви більше ніде не знайдете повністю ідентичних пропозицій.

Якщо Ви звикли купувати товари для догляду за обличчям і тілом серед рекомендацій мас-маркету і вважаєте, що робите правильно, ми постараємось змінити цю стереотипну думку. На етикетках подібних гігієнічних засобів зазначається про вміст таких сполук як Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Lauret Sulfat, парабенів, синтетичних консервантів та багато інших домішок, які допомагають милу і шампуню пінитись, додають концентрованого кольору і запаху, значно продовжують термін придатності. Чи знаєте Ви, що, поєднуючись, синтетичні домішки і вже відомі SLES та SLS утворюють канцерогени, які проникають у внутрішні тканини та уражують органи? Крім цього, саме ці сполуки належать до числа збудників росту ракових пухлин.

Наша мета – не заборонити гігієнічні засоби з супермаркетів, а запропонувати гідну альтернативу, після використання якої, Ви вже самі не захочете користуватись іншими засобами.

Існують стереотипи, що натуральність та ексклюзивність коштують дорого і не всі можуть собі це дозволити. Ми цілком відкидаємо дане твердження і пропонуємо переглянути каталог продукції бренду Chichka, де всі ціни надзвичайно приємні і сонячні. Ми турбуємося не тільки про якість, але і доступність натуральної косметики, тому в порівнянні з ціновими пропозиціями на продукти мас-маркету різниця практично несуттєва.

Думайте і обирайте органічне!

Бренд Chichka прагне донести до кожного важливість натурального догляду за шкірою, адже при врахуванні проблем сучасної екології – генномодифікована їжа, забруднене повітря, агресивна декоративна косметика, життя у постійних стресах, які накладають відбиток на самопочуття кожної людини. Подаруйте собі моменти релаксації та поєднання з природою, потурбуйтеся про здоров’я і красу своєї шкіри з особливою стовідсотково натуральною косметикою.

Наша продукція :

  • виготовляється лише з  природної сировини, 100% натуральних жирних та ефірних олій;
  • не містить сульфатів, парабенів, синтетичних барвників та ароматизаторів;
  • виготовлена лише з натуральних рослинних олій без застосування тваринних жирів;
  • не викликає подразнень та алергічних реакцій;
  • безпечна для довкілля

Як розповідає історія, натуральні гігієнічні засоби були відомі людству з 2500-х років до нашої ери, рецепти виготовлення постійно вдосконалювались і популяризувалися. У часи середньовіччя виготовлення мила і шампуню стало цілим напрямом мистецтва. Крім цього, за допомогою мила, для прикладу, наші предки лікували шкірні захворювання та голили щетину. На початку XX століття органічні традиції почали відкидати і ринок заполонили дешеві продукти нафтопереробки – консерванти, мінеральні олії та інші компоненти, які повільно, але впевнено знищують наше здоров’я і забруднюють довкілля.

У ваших руках є можливість змінити своє життя і повернення до натуральних товарів – це не повернення у минуле, а спроба жити у гармонії з природою, отримувати від неї тільки найкорисніше для власного здоров’я, а також здоров’я рідних та близьких. Погляньте у майбутнє разом з органічним брендом Chichka![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]